LSEDEK Hlin ve OCUKLUUN OKULDA POPLER Olmak in Muhteem TYOLAR La La Dnya Dnm

40:00
أضيف بواسطة : shabwh منذ
الوصف وتفاصيل العمل
ÇOCUK hâlin ve ERGEN hâlin karşı karşıya! Kimin TÜYOLARI ve GEREÇLERİ daha havalı? Peki kim daha popüler olacak? Yeni EĞLENCELİ videomuzda seyret!#okul #eğlenceli #lise #ergen #çocuk #güzellik #dönüşüm #çekişmelerVideoyu beğendiyseniz paylaşın ve kanalımıza abone olun:
Bildirim zilini açmayı unutmayın ????????????????
__________________________________________________________
Müzik: Epidemiz Sound
__________________________________________________________
BU VİDEO EĞLENCE AMAÇLI HAZIRLANMIŞTIR. EKSİKSİZ, GÜVENLİ VE GÜVENİLİR OLDUĞUNA DAİR BİR GARANTİ VERMEMEKTEYİZ. BU VİDEODAKİ BİLGİLERE DAYANARAK YAPACAĞINIZ EYLEMLER KESİNLİKLE, TAMAMEN KENDİ SORUMLULUĞUNUZDADIR. KARŞILAŞABİLECEĞİNİZ ZARAR VE KAYIPLARDAN SORUMLU OLMAYACAĞIMIZI BİLDİRİRİZ. RİSK ANALİZİ, GEREKLİ ÖZEN VE ÖNLEM, BUNLARI DENEMEK İSTEYEN İZLEYİCİNİN SORUMLULUĞUNDADIR.

İZLEYECEĞİNİZ VİDEO, OYUNCULAR TARAFINDAN KONTROLLÜ ORTAMDA GERÇEKLEŞTİRİLMİŞ ETKİNLİKLER İÇEREBİLİR - SİZ DE DENEMEK İSTERSENİZ LÜTFEN RİSK ANALİZİ, ÖZEN VE ÖNLEM KONULARINA DİKKAT EDİN.

BU VİDEODA GÖRÜLEN TÜM ÜRÜN VE FİRMA İSİMLERİ, İLGİLİ SAHİPLERİNE AİT TİCARİ MARKALAR™ VEYA TESCİLLİ® TİCARİ MARKALARDIR. KULLANIMLARI, HERHANGİ BİR ORTAKLIK VEYA ÜRÜNLERİN TASDİKİ ANLAMINA GELMEZ.

اقسـام المـوقع : مسلسلات دراما تحميل مشاهدة رمنسية مسلسلات تركية

الكلمات الدلالية : La La Dünya, eğlenceli, müzikal

لا توجد تعليقات حتي الآن